خانه / معرفی محصول / خانه مرکزی زیپاتایل

خانه مرکزی زیپاتایل

خانه مرکزی زیپاتایل خانه هوشمند زیپاتایل نمایشگردار

خانه مرکزی زیپاتایل

خانه مرکزی ZipaTile یک سیستم کامل کنترل خانه در قالب یک دستگاه واحد است. این دستگاه می تواند به راحتی بر روی هر دیوار، در هر خانه نصب شود. ZipaTile مجهز به تعداد زیادی از سنسورها و ماژول های سخت افزاری است و می تواند جایگزین دستگاه های متعدد خانگی مانند سیستم امنیتی، ترموستات، کنترل کننده اتوماتیک، دوربین IP، زنگ هشدار یا اینترفیس باشد و آنها را در یک دستگاه هوشمند و زیبا تجمیع کند.

امنیت

ZipaTile یک سیستم کامل امنیتی در یک دستگاه واحد است. علاوه بر اینکه کنترل پنل امنیتی خود را دارد، دارای سنسور حرکت، سنسور نویز، سنسور شوک و یک آژیر هم در داخل است.

همچنین دارای دوربین IP است که به شما یک عکس یا ویدیو ارسال می کند تا اطلاعات قابل اطمینان بیشتری در مورد حادثه ارائه شود. ZipaTile را می توان با استفاده از بسیاری از سنسورهای اضافی که از طریق برخی از پروتکل های پشتیبانی شده ارتباط برقرار می کنند، گسترش داد.

خانه هوشمند نمایشگردار زیپاتایل

نظارت تصویری


ZipaTile با سنسور نویز ویژه ای که می تواند آلارم های ایمنی تولید شده توسط سنسورهای استاندارد دود، گاز یا آتش را شناسایی کند.در این هنگام، ZipaTile این اطلاعات را به سرور Zipato ارسال می کند که بلافاصله پیام هشدار را برای شما یا هر کس دیگری ارسال می کند.
علاوه بر این، شما حتی می توانید با استفاده از Zipatile خود دوربین های IP بیشتری را کنترل کنید و عملکرد آنها را به دست بگیرید.

کنترل خانه هوشمند زیپاتایل

مراقبت از سالمندان

علاوه بر تشخیص نفوذ و هشدار ایمنی، ZipaTile با یک منطق خاص ساخته شده است تا به عنوان یک آلارم مراقبت از فعالیت سالمندان استفاده شود. هنگامی که فعال می شود، ZipaTile زنگ هشدار را هر زمان که حرکت یا فعالیتی برای مدت زمان مشخص وجود نداشته باشد را به صدا درمی آورد.
امکان اتصال سنسورهای اضافی به شما کمک می کند تا در صورت لزوم سیستم کامل مراقبت سالمندان را ایجاد کنید.
مراقبت هوشمند از بزرگسال

ترموستات

ZipaTile می تواند به عنوان یک ترموستات هوشمند کاملا برجسته استفاده شود. این ۴ حالت تنظیم دما، رله برای کنترل دیگ بخار و شیر گرمایش کف، و همچنین اتصال به سنسور دمای خارجی است. علاوه بر این، از هر گوشی هوشمند به طور کامل قابل دسترسی است. همچنین می توانید دریچه های ترموستاتیک اضافی، سوئیچ ها و دماسنج ها را برای کامل شدن چندین اتاق گرمایش وصل کنید.

ترموستات هوشمند

اینترکام

شما می توانید از ZipaTile خود را به عنوان یک ایستگاه تلفن داخلی با آیفون بر پایه SIP استفاده کنید. ZipaTile توسط سرورهای Zipato هر تماس از واحد آیفون را  به تلفن همراه شما در هر کجا که شما هستند انتقال می دهد، و یا شما فقط می توانید از ZipaTile برای پاسخ به تماس استفاده کنید. علاوه بر این، اگر بیش از یک ZipaTile در خانه دارید، می توانید از آنها برای ارتباط سریع و آسان بین اتاق ها استفاده کنید.

همچنین، سرور SIP ZipaTile با سیستم ZIPato یکپارچه شده است، بنابراین شما می توانید قوانین اتوماسیون مختلف در Zipato را، بر اساس رویدادهای سرور SIP ایجاد کنید.اینترکام خانه هوشمند

پنل اطلاعات

زیپاتایل دارای  نمایشگر IPS HD 8 اینچ می باشد، اتصال به اینترنت ثابت و سیستم عامل Android 5.0، یک پانل اطلاعاتی شگفت انگیز که بر روی دیوار ایستاده است. شما می توانید درجه حرارت داخلی و رطوبت، و همچنین شرایط محیطی در فضای باز، اخبار، سهام، وظایف و اطلاعات مختلف مختلف را بررسی کنید.
علاوه بر این، ZipaTile همراه با نرم افزار مدیریت Zipato است که به شما اجازه می دهد تمام روشنایی های خود، سایه بان آفتاب، صحنه ها و … را کنترل کنید.

 

 

پنل اطلاعاتی زیپاتایل

 

صفحه کنترل

ZipaTile راحت ترین راه برای کنترل هر خانه را فراهم می کند. در کنار صفحه نمایش لمسی HD با برنامه های کنترل زیبا، ZipaTile دارای ۶ دکمه است و هر دکمه دارای ۳ نوع ورودی (لمس، دو لمس و لمس و نگه داشتن) است. البته، برای عملکرد دکمه ها مهم نیست که آیا صفحه نمایش ON یا OFF است یا خیر.
ورودی کنترل جالبتر، Gestures است. در حالی که صفحه نمایش خاموش است، ZipaTile حداکثر ۵۰ حرکات را که شما می توانید با استفاده از قانون ایجاد کننده Zipato و یا حتی در تنظیمات برنامه در نرم افزار Zipato برنامه ریزی کنید شناسایی کند.

کنترل پنل خانه هوشمند

 

کنترل از راه دور

نرم افزار Zipato را از Apple Store یا Google Play Store دانلود کنید و ZipaTile خود را از هر نقطه از جهان کنترل کنید.
از طریق ZipaTile شما همچنین می توانید هر دستگاه دیگری را در خانه خود که به ZipaTile متصل می شود کنترل کنید (چراغ، ظاهر، گرمایش، سایه خورشید، خنک سازی …)

کترل از راه دور خانه هوشمند

برگفته از سایت:

http://www.vesternet.com/zipabox-zipatile-wall-controller-all-in-one

[wa-wps id=’2033′]

همچنین ببینید

کلید هوشمند فیبارو

دکمه هوشمند فیبارو

  اجرای دستورات خانه هوشمند با دکمه هوشمند فیبارو   در مواقع اضطراری در محل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *