خانه / دانلود / کتاب آسان سازی اتوماسیون خانگی

کتاب آسان سازی اتوماسیون خانگی

دانلود کتاب اتوماسیون خانگی

اتوماسیون خانگی

اتوماسیون خانگی ممکن است معانی مختلفی برای هر خواننده داشته باشد. بعضی از صاحبان خانه، فکر می‌کنند که بعضی از وسایل خاموش‌کننده همانند کنترل تایمر‌دار که یک لامپ را خاموش می‌کند می‌تواند یک اتوماسیون خانگی باشد. بعضی دیگر اتوماسیون خانگی را یک سرویس ‮مدیریت‌کننده در نظر می‌گیرند که همانند یک چشم مجازی، وقایع مختلف را در خانه مانیتور کزده و در هر زمان که نیاز باشد تغییرات لازم را انجام می‌دهد.

بعضی دیگر در رویا خود یک سیستم پیشرفته که توسط خدمه‌های مجازی تمام کارهای سخت تکراری را انجام می‌دهد، می‌پندارند. هیچ کدام از این دیدگاه‌ها اشتباه نیست. هدف این کتاب، اتوماسیون خانگی برای افراد خودآموز است که با به کار‌بردن نرم‌افزار و هوش مصنوعی، این تکنولوژی قابل دسترس می‌باشد. پروژه‌های این کتاب به خودآموزها این فرصت را می‌دهد تا یک سیستم پیشرفته خانگی داشته باشند و سیستم خود را در هر زمان متناسب با بودجه خود ارتقا دهند‮.

در ایالات متحده آمریکا چهار میلیون خانه وجود دارد که در سطح ابتدایی تا پیشرفته از ویژگی های اتوماسیون خانگی استفاده می‌کند. این آمار، مقدار اندکی است که نشان‌ دهنده این است که زمان اندکی از معرفی این تکنولوژی می‌گذرد‮.

در گذشته، مشتری‌ها برای تطابق دادن خود به تکنولوژی اتوماسیون خانگی، ابراز بی میلی می‌کردند زیرا راه حلی که بتواند به راحتی رویاهایشان را عملی کند وجود نداشت. با به کار بستن اتوماسیون خانگی قرن بیست و یکم و با پروژه‌هایی که در این کتاب توصیف می‌گردد، می‌توان نقاط منفی گذشته را حذف کرد و خانه تمام اتوماسیونی ایجاد کرد و بدین ترتیب سطوح کنترل را برای تقریبا تمام تجهیزات و دستگاه‌های داخل خانه ایجاد نمود. تمام این موارد مطابق نرم‌افزار مرکزی اتوماسیون خانگی است و قابلیت بسط‌پذیری‮‮ دارد و می تواند با آخرین تکنولوژی روز کنترل، ارتباط برقرار کند‭.

نام کتاب

Home Automation Made Easy

نویسنده

Dennis C. Brewer

حجم فایل

۱۷٫۳ MB

دانلود

لطفا صفحات دیگر سایت هوشینه را بازدید فرمایید.:

همچنین ببینید

app fibaro

دانلود اپلیکیشن فیبارو

دانلود اپلیکیشن فیبارو جهت دانلود اپلیکیشن فیبارو برای گوشی و تبلت های اندروید می توانید …

یک نظر

  1. اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم
    کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *