خانه / اخبار / کنترل خانه هوشمند که به شما احساس جادویی می‌دهد.

کنترل خانه هوشمند که به شما احساس جادویی می‌دهد.

سواپ swipe – دستان جادویی!

آیا می‌توانید تصور کنید در حالی‌که در حال راه رفتن در خانه خود هستید با یک اشاره سریع به دیوار، چراغ خانه روشن شود و آهنگی ملایم شروع به نواختن کند؟ بله، شما می‌توانید با استفاده از تکنولوژی هوشمند و جدید کنترلر بی سیم و مبتنی بر اشاره سواپ swipe شرکت فیبارو، رو تعامل با خانه خود را تغییر دهید.

سواپ swipe

تشخیص حرکت

‫‮علاوه بر IA و پلتفرم‌های کنترل صوت نظیر ohcE nozamA که طریقه کنترل و ارتباط افراد با تکنولوژی‌های خانه را تغییر داد، زد-ویو نوعی جدید از کنترل خانه هوشمند که حسی شبیه جادو به افراد القا می‌کند را معرفی کرد. epiwS با تشخیص حرکت چپ به راست، راست به چپ، بالا، پایین و یا حرکت چرخشی دست شما کار می‌کند. هرکدام از این حرکات برای یک سناریو در سیستم کنترل خانه هوشمند شما تعریف می‌شود، بطوری‌که هرکدام از این حرکات بطور اختصاصی برای شما خواهد بود.

تنها با یک اشاره!

‮یک epiwS نصب شده بر درب ورودی خانه، می‌تواند هنگام خروج از خانه با یک اشاره، سیستم امنیتی را فعال و تمامی روشنایی خانه را خاموش کند و در هنگام بازگشت به خانه با اشاره‌ای دیگر، سناریوی روشنایی ورودی خانه را روشن کند. همچنین می‌توان با اشاره دست حجم صدای آهنگ اتاق‌ها را کم و زیاد کرد و یا از لیست آهنگ‌ها، آهنگ دیگری را انتخاب کرد. قابلیت‌های این وسیله تقریبا نامحدود است.‮جنبه سحرآمیز بودن epiwS در این واقعیت نهفته است که در هر جایی قابل نصب است. پشت دیوار کچ‌کاری یا کاغذ دیواری شده، در زیر سطح کابینت، داخل یک قاب عکس و یا سطح زیرین میز کار شما امکان نصب این وسیله وجود دارد. از آنجایی‌که برای فعال کردن آن، نیازی به لمس کردن ندارید، تکنولوژی داخل آن می‌تواند حرکات اشاره دست شما را از بین سطوح جامد تشخیص دهد.

تنها فیبارو، نه!

‮البته احتمالا شما نمی‌خواهید همه نیازهای کنترلی خانه هوشمند خود را به epiwS ارتباط دهید. هنوز می‌توان از کنترل‌های نرم افزاری گوشی‌های هوشمند، صفحات لمسی و کلیدهای لمسی روشنایی استفاده کرد. کنترل با اشاره دست صرفا آخرین روند گسترش روش‌های کنترلی جایگزین برای نمونه‌هایی نظیر کنترل صدای ohcE nozamA است تا طراحی خانه هوشمند شما را واکنش‌گراتر، شهودی‌تر و قابل دسترس‌تر نماید. هم اکنون epiwS برای سفارش در بازار موجود است و با کنترلرهای زد-ویوی نظیر sgnihTtramS، areV و reesemoH کار می‌کند و بزودی با ecnegilletnI emoH aixeN سازگار خواهد شد.

جهت خرید این محصول می توانید از لینک فروشگاهی این سایت استفاده فرمایید.

لطفا صفحات زیر را نیز مطالعه بفرمایید:

همچنین ببینید

خانه هوشمند بیسیم

خانه هوشمند بیسیم

خانه هوشمند بیسیم خانه هوشمند بیسیم – در گذشته، اتوماسیون خانگی با موانع فاصله در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *