خانه / دانلود / کتاب اصول زی-ویو

کتاب اصول زی-ویو

اصول پروتکل ارتباطی زی ویو - zwavebasics

اصول پروتکل ارتباطی زی ویو

هدف این کتاب بررسی اصول پروتکل ارتباطی زی ویو z-wave که در سیستم های هوشمند بی سیم ساختمان های ساخته شده مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف این کتاب، اتوماسیون خانگی برای افراد خودآموز است که با به کار‌بردن نرم‌افزار و هوش مصنوعی، این تکنولوژی قابل دسترس می‌باشد. پروژه‌های این کتاب به خودآموزها این فرصت را می‌دهد تا یک سیستم پیشرفته خانگی داشته باشند و سیستم خود را در هر زمان متناسب با بودجه خود ارتقا دهند.

برای دهه‌های زیادی امکان کنترل دستگاه‌های همچون لامپ‌ها، ترموستات‌ها و ابزار‌های دیگری که تنها و غیر‌یکپارچه بودند و قابلیت کنترل از راه دور داشتند، وجود داشت. از یک طرف، این دستگاه‌ها میزان مصرف انرژی را کاهش می‌دادند و از طرفی دیگر، حتی تنظیمات معمولی آن مشکل بوده و نیاز به کاربری با اطلاعات کافی که بتواند تغییرات مورد نظر را اعمال کند.

در گذشته، مشتری‌ها برای تطابق دادن خود به تکنولوژی اتوماسیون خانگی، ابراز بی میلی می‌کردند زیرا راه حلی که بتواند به راحتی رویاهایشان را عملی کند وجود نداشت. با به کار بستن اتوماسیون خانگی قرن بیست و یکم و با پروژه‌هایی که در این کتاب توصیف می‌گردد، می‌توان نقاط منفی گذشته را حذف کرد و خانه تمام اتوماسیونی ایجاد کرد.

 

 

نام کتاب

Z-wave Basics

نویسنده

Dr. Christian Paetz

حجم فایل

۱۰٫۶ MB

دانلود

لطفا صفحات زیر را نیز مطالعه برفرمایید:

همچنین ببینید

app fibaro

دانلود اپلیکیشن فیبارو

دانلود اپلیکیشن فیبارو جهت دانلود اپلیکیشن فیبارو برای گوشی و تبلت های اندروید می توانید …

2 نظر

  1. لینک اشتباه گذاشتین  لطفا لینک را اصلاح کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *