خانه / مطالب آموزشی / دوره آموزشی فیبارو / پنل گرمایش (Heating Panel)

پنل گرمایش (Heating Panel)

بازگشت به درس

آموزش Heating Panel

پنل گرمایش اجازه می‌دهد تا برنامه‌های گرمایش را در زمان‌های از پیش تعیین شده برنامه ریزی کنید. پس از ایجاد مناطق گرم شده و اضافه کردن اتاق به آن، تمام دستگاه‌های مرتبط برای حفظ درجه حرارت مورد نظر مطابق با برنامه کار خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که دستگاههای گرمایش لینک شده را در پنل «Linked Device» پیکربندی کنید.

 

پیکره بندی

۱- بخش پنل گرمایش را در بخش پنل‌های رابط پیکربندی وارد کنید.

۲- برای استفاده از توابع پنل گرمایش، با تایپ کردن نام منطقه و کلیک بر روی دکمه «Add»، منطقه جدید گرمایشی را اضافه کنید.

آموزش Heating Panel

 

۳- پنل پیکربندی، منطقه جدید شما را نشان می‌‎دهد. ابتدا باید انتخاب کنید که کدام اتاق باید بخشی از این منطقه باشد. برای انجام این کار، روی آیکون قلم همراه با نام منطقه خود در قسمت سمت چپ لیست منطقه (zone list) کلیک کنید.

fibaro Zone list heating panel

 

۴- با انتخاب مریع‌های کنار آن‌ها، اتاق را انتخاب کنید.

انتخاب نواحی گرمایش در خانه هوشمند فیبارو

 

۵- اکنون می‌توانید روز و درجه حرارت هر روز هفته را تنظیم کنید. اگر می‌خواهید برای روزهای مختلف هفته از تنظیمات مشابه استفاده کنید، روزانه را در بخش “use also for” نیز انتخاب کنید، پانل تنظیمات خود را کپی میکند. پس از تنظیم برنامه گرمایش، به یاد داشته باشید پیکربندی منطقه را با استفاده از دکمه Save در پانل سمت راست، ذخیره کنید.

خانه هوشمند بیسیم فیبارو

 

حالت دستی (Manual Mode) به شما اجازه می‌دهد تا دمای ثابت را برای مدت زمان مشخص تنظیم کنید. در قسمت حالت دستی، بخش، درجه حرارت و تعداد ساعت‌ها را انتخاب کنید. Mode را با استفاده از دکمه “Turn On” فعال کنید. با انتخاب منطقه (zone) و کلیک بر روی دکمه خاموش کردن (Turn Off)، حالت را غیرفعال می‌کند.

 

حالت تعطیلات (Holiday Mode) به شما اجازه می‌دهد تا دمای ثابت را برای زمان ترک خود تنظیم کنید. حالت تعطیلات باید به صورت دستی خاموش شود. منطقه و درجه حرارت را انتخاب کنید تا حالت فعال را با استفاده از دکمه “Turn On” روشن کنید. انتخاب منطقه و کلیک بر روی دکمه خاموش کردن این حالت را غیرفعال می‌کند.

 

موضوع قبلی

موضوع بعدی

 

خانه هوشمند هوشینه

طراح و مجری سیستم‌های هوشمند ساختمان


۰۲۱-۲۲۳۰۲۹۲۴

۳۳۴۰ ۳۳۳۰ ۰۹۰

وب سایت خانه هوشمند هوشینه

کانال تلگرام خانه هوشمند هوشینه

خانه هوشمند هوشینه را در اینستاگرام دنبال کنید

Info@Hooshineh.ir

 

 

 

 

همچنین ببینید

General Tab in Fibaro Alarm Panel

پنل هشدار (Alarm Panel)

بازگشت به درس آموزش Alarm Panel پنل هشدار امکان ایجاد هشدار با سنسورهای Z-Wave که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا قبل از خرید محصولات با شرکت تماس گرفته و از موجود بودن قطعات اطمینان حاصل فرمایید. با تشکر مدیریت سایت هوشینه (22302924-021) رد کردن