پنل رطوبت (Humidity Panel)

بازگشت به درس

آموزش Humidity Panel

پنل رطوبت اجازه می‌دهد تا برنامه‌های طوبت را در زمان‌های از پیش تعیین شده برنامه ریزی کنید. پس از ایجاد مناطق موردنظر و اضافه کردن اتاق به آن، تمام دستگاه‌های مرتبط برای حفظ رطوبت مورد نظر مطابق با برنامه کار خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که دستگاههای رطوبت لینک شده را در پنل «Linked Device» پیکربندی کنید.

 

پیکره بندی

۱- بخش پنل رطوبت را در بخش پنل‌های رابط پیکربندی وارد کنید.

۲- برای استفاده از توابع پنل رطوبت، با تایپ کردن نام منطقه و کلیک بر روی دکمه «Add»، منطقه جدید رطوبت را اضافه کنید.

پنل رطوبت فیبارو

 

۳- پنل پیکربندی، منطقه جدید شما را نشان می‌‎دهد. ابتدا باید انتخاب کنید که کدام اتاق باید بخشی از این منطقه باشد. برای انجام این کار، روی آیکون قلم همراه با نام منطقه خود در قسمت سمت چپ لیست منطقه (zone list) کلیک کنید.

اتاق پنل رطوبت فیبارو

 

۴- با انتخاب مریع‌های کنار آن‌ها، اتاق را انتخاب کنید.

انتخاب نواحی گرمایش در خانه هوشمند فیبارو

 

۵- اکنون می‌توانید روز و سطح رطوبت هر روز هفته را تنظیم کنید. اگر می‌خواهید برای روزهای مختلف هفته از تنظیمات مشابه استفاده کنید، روزانه را در بخش "use also for" نیز انتخاب کنید، پانل تنظیمات خود را کپی میکند. پس از تنظیم برنامه رطوبت، به یاد داشته باشید پیکربندی منطقه را با استفاده از دکمه Save در پانل سمت راست، ذخیره کنید.

خانه هوشمند فیبارو

 

حالت دستی (Manual Mode) به شما اجازه می‌دهد تا رطوبت ثابت را برای مدت زمان مشخص تنظیم کنید. در قسمت حالت دستی، بخش، سطح رطوبت و تعداد ساعت‌ها را انتخاب کنید. Mode را با استفاده از دکمه "Turn On" فعال کنید. با انتخاب منطقه (zone) و کلیک بر روی دکمه خاموش کردن (Turn Off)، حالت را غیرفعال می‌کند.

 

حالت تعطیلات (Holiday Mode) به شما اجازه می‌دهد تا رطوبت ثابت را برای زمان ترک خود تنظیم کنید. حالت تعطیلات باید به صورت دستی خاموش شود. منطقه و سطح رطوبت را انتخاب کنید تا حالت فعال را با استفاده از دکمه "Turn On" روشن کنید. انتخاب منطقه و کلیک بر روی دکمه خاموش کردن این حالت را غیرفعال می‌کند.

 

موضوع قبلی

موضوع بعدی

 

خانه هوشمند هوشینه

طراح و مجری سیستم‌های هوشمند ساختمان


۰۲۱-۲۲۳۰۲۹۲۴

۳۳۴۰ ۳۳۳۰ ۰۹۰

وب سایت خانه هوشمند هوشینه

کانال تلگرام خانه هوشمند هوشینه

خانه هوشمند هوشینه را در اینستاگرام دنبال کنید

Info@Hooshineh.ir

همچنین ببینید

لیست منطقه های سرمایشی فیبارو

پنل سرمایش (AC Panel)

بازگشت به درس آموزش AC Panel پنل سرمایش اجازه می‌دهد تا برنامه‌های سرمایش را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *