خانه / اخبار / تجهیزات فیبارو با پلتفرم هوشمند ساز اپل (Apple HomeKit) کار می کنند

تجهیزات فیبارو با پلتفرم هوشمند ساز اپل (Apple HomeKit) کار می کنند

فیبارو و اپلفیبارو و اپل

HomeKit یک پلتفرم خانه هوشمند است که توسط شرکت بزرگ اپل ارائه شده است. هم اکنون شما می توانید تجهیزات فیبارو و اپل را در کنار هم داشته باشید. برای طرفداران طراحی و نوآوری های دره سیلیکان (Silicon Valley)، فیبارو نسخه های خاصی از چهار سنسور خود را رونمایی کرده است. 

فیبارو و اپل fibaro Apple homekit

این سنسورهای طراحی شده برای پلتفرم هوشمندساز اپل، قابلیت های قدرتمند محصولات فیبارو را حفظ کرده اند. این سنسورها با قابلیت اطمینان بالا، هر اتفاقی در خانه شما را رصد می کنند.محصولات فیبارو، که با سادگی و امنیت تکنولوژی اپل یکپارچه شده است، به شما اجازه می دهد تا خانه خود را مستقیما از طریق آیفون، آیپد و صفحه لمسی آیپد کنترل کنید. 

قابل ذکر است که هنوز محصولات رایج فیبارو که با پروتکل زی ویو با هم ارتباط برقرار می کنند قابلیت ارتباط با apple Homekit را ندارند و نیاز است که توسط یک تولید کننده ای ارتباط بین این دو پروتکل برقرار شود به بیان دیگر هیچ یک از محصولات فیبارو قابلیت ارتباط همزمان با دو پروتکل z-wave و apple Homekit را ندارد.


خانه هوشمند هوشینه در حال حاضر توانایی ارایه محصولات فیبارو سازگار با اپل هوم کیت را تنها به صورت سفارشی دارد و به صورت روتین ارایه نمی کند.

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.:

Apple HomeKit+ Fibaro

لطفا از قسمت های دیگر سایت بازدید فرمایید.

همچنین ببینید

خانه هوشمند بیسیم

خانه هوشمند بیسیم

خانه هوشمند بیسیم خانه هوشمند بیسیم – در گذشته، اتوماسیون خانگی با موانع فاصله در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *